Vitajte

Music

Odkazy

LucasArts Star Wars Battlefront Simon'z wallpapers X-box Pandemic Studios GameSpy Dolby Digital

Ikonka klanu

Stránky CZ Klanu

editorial

Čím dalej sa približujú dalšie roky tak tým viac stárneme a máme viac povinností a preto nebudeme hrávať večne.Ako zástupca vodcu som sa rozhodol že vyhodím hráčou čo sú neaktívny pomerne dlhú dobu a ak som možno nechtiac vyhodil toho kto to ešte hráva tak sa vopred ospravedlnujem a nech sa ihned somnou skontaktuje aby som ho mohol zapísať znovu.Stále čím dalej tým viac sa približujú letné prazdniny a na letné prazdniny by malo hrať viacej hráčov a preto aj dúfam že ich príde čo najviac.Viem že skoro všetci máme radi dovolenky pri peknom pobreží a aj preto viem že neodoláte a pojdete sa pozrieť hlbšie do sveta tak vám želám čo najviac zážitkov.

SWBF3images

>>> Novinky

SW: tFU i na PC

Akční hit Star Wars: Force Unleashed přichází konečně i na PC a dokonce také na platformu Macintosh. Na co všechno se můžeme těšit?
 
Kromě původního obsahu konzolových verzí obsahuje všechny doposud stažitelné přídavky a navíc jednu extra úroveň, odehrávající se na ledové planetě Hoth.
V prvním levelu se tajný učedník Darth Vadera vydá hledat více informací o svém otci do Chrámu Jediů na planetě Coruscant. Tam bude také čelit všem svým vlastním pochybnostem a nočním můrám. Druhý level navazuje na konec první hry a přináší úvahy o tom, co by se stalo, kdyby tajný učedník nastoupil na místo Darth Vadera.
 
Hra začíná na písečném Tatooinu. Cílem je zlikvidovat Obi-Wana Kenobiho, který je zde usídlený od konce událostí z filmové třetí epizody. Přitom nahlédnete do paláce Jabby the Hutta nebo k již dospívajícímu nájemnému lovci Bobu Fettovi. Třetí a již zmiňovaná extra úroveň odehrávající se v ledovém Hothu znázorňuje úvodní scénu pátého filmu - imperiální invazi uprostřed rebelů, prchajícíchz planety.
V edici mají být podle autorů zahrnuty nové obleky pro tajného učedníka i další postavy, za které si budete moci zahrát: mezi nimi samozřejmě nechybí Obi-Wan Kenobi, Luke Skywalker, Anakin Skywalker, hrabě Dooku, Jango Fett nebo robot Threepio.
 
Star Wars Force Unleashed: The Ultimate Sith Edition vyjde koncem roku pro PC a Macintosh.
Žádné komentáře