Vitajte

Music

Odkazy

LucasArts Star Wars Battlefront Simon'z wallpapers X-box Pandemic Studios GameSpy Dolby Digital

Ikonka klanu

Stránky CZ Klanu

editorial

Čím dalej sa približujú dalšie roky tak tým viac stárneme a máme viac povinností a preto nebudeme hrávať večne.Ako zástupca vodcu som sa rozhodol že vyhodím hráčou čo sú neaktívny pomerne dlhú dobu a ak som možno nechtiac vyhodil toho kto to ešte hráva tak sa vopred ospravedlnujem a nech sa ihned somnou skontaktuje aby som ho mohol zapísať znovu.Stále čím dalej tým viac sa približujú letné prazdniny a na letné prazdniny by malo hrať viacej hráčov a preto aj dúfam že ich príde čo najviac.Viem že skoro všetci máme radi dovolenky pri peknom pobreží a aj preto viem že neodoláte a pojdete sa pozrieť hlbšie do sveta tak vám želám čo najviac zážitkov.

SWBF3images

>>> Novinky

Star Wars Battlefront 3Na internetu se objevily modely několika postav z pokračování multiplayerových stříleček Star Wars: Battlefront. Můžete se tak podívat, jak moc se grafikům povedlo zachytit podobu mladého Harrisona Forda jakožto Hana Sola, kancléře Palpatina nebo maličkého Jawy.

Ačkoliv vývoj Battlefront 3 nebyl nikdy oficiálně potvrzen, nějakou dobu se o něm již spekulovalo. Hlavně v poslední době, jelikož za vývojem hry měli stát herní vývojáři ze studia Free Radical. To však ještě před Vánoci propustilo 140 svých zaměstnanců a momentálně je na prodej.

Část vývojářů pak založila studio nové, je však otázkou, jestli právě oni budou pracovat na rozdělaných projektech jako jsou TimSplitters 4 nebo Star Wars: Battlefront 3. Jediným důkazem, že se na multiplayerové akci ze světa Hvězdných válek pracoval, je tak několik těchto obrázků, které vypustil umělec Richard Smith na svých stránkách.

Podle informací, které prosákly díky internetovému obchodu Amazon.com v půlce minulého roku, byla hra Star Wars: Battlefront 3 vyvíjena pro PS2, PS3, PSP, X360, Wii a DS.
Žádné komentáře