Vitajte

Music

Odkazy

LucasArts Star Wars Battlefront Simon'z wallpapers X-box Pandemic Studios GameSpy Dolby Digital

Ikonka klanu

Stránky CZ Klanu

editorial

Čím dalej sa približujú dalšie roky tak tým viac stárneme a máme viac povinností a preto nebudeme hrávať večne.Ako zástupca vodcu som sa rozhodol že vyhodím hráčou čo sú neaktívny pomerne dlhú dobu a ak som možno nechtiac vyhodil toho kto to ešte hráva tak sa vopred ospravedlnujem a nech sa ihned somnou skontaktuje aby som ho mohol zapísať znovu.Stále čím dalej tým viac sa približujú letné prazdniny a na letné prazdniny by malo hrať viacej hráčov a preto aj dúfam že ich príde čo najviac.Viem že skoro všetci máme radi dovolenky pri peknom pobreží a aj preto viem že neodoláte a pojdete sa pozrieť hlbšie do sveta tak vám želám čo najviac zážitkov.

SWBF3images

>>> Novinky

Akční hit Star Wars: Force Unleashed přichází konečně i na PC a dokonce také na platformu Macintosh. Na co všechno se můžeme těšit?
 
Kromě původního obsahu konzolových verzí obsahuje všechny doposud stažitelné přídavky a navíc jednu extra úroveň, odehrávající se na ledové planetě Hoth.
V prvním levelu se tajný učedník Darth Vadera vydá hledat více informací o svém otci do Chrámu Jediů na planetě Coruscant. Tam bude také čelit všem svým vlastním pochybnostem a nočním můrám. Druhý level navazuje na konec první hry a přináší úvahy o tom, co by se stalo, kdyby tajný učedník nastoupil na místo Darth Vadera.
 
Hra začíná na písečném Tatooinu. Cílem je zlikvidovat Obi-Wana Kenobiho, který je zde usídlený od konce událostí z filmové třetí epizody. Přitom nahlédnete do paláce Jabby the Hutta nebo k již dospívajícímu nájemnému lovci Bobu Fettovi. Třetí a již zmiňovaná extra úroveň odehrávající se v ledovém Hothu znázorňuje úvodní scénu pátého filmu - imperiální invazi uprostřed rebelů, prchajícíchz planety.
V edici mají být podle autorů zahrnuty nové obleky pro tajného učedníka i další postavy, za které si budete moci zahrát: mezi nimi samozřejmě nechybí Obi-Wan Kenobi, Luke Skywalker, Anakin Skywalker, hrabě Dooku, Jango Fett nebo robot Threepio.
 
Star Wars Force Unleashed: The Ultimate Sith Edition vyjde koncem roku pro PC a Macintosh.
Možno si poviete niektorý načo to tu dávam keď ste tento duel videli už asi milión krát :D ale je to len na spomienku jedného z naj. duelov v Hviezdnych Vojen ktorý zaujal veľa fanúšikov tohto neuveritelného sci-fi filmu.Od počiatku Hviezdnych Vojen sme videli neuveritelné efekty ktoré dostali sci-fi na pravú mieru a premiestnili nás do planét a galaxie v ktorej bojuje dobro proti zlu a zlo proti dobru.Možno to je pre niekoho len film ale pre mňa osobne to znamená viac ako film a viem že pre ostatných fanúšikov tohto sci-fi tiež.Nebudem sa tu rozpisovať pretože vieme každý svoje a to zostane navždy v nás.A chcem ešte poďakovať všetkým v (CZ) klanu ktorý hrávajú Star Wars Battlefront 2 vynikajúcu hru ktorá nás spojila.
Akce z pohledu třetí osoby postavená na kulisách animovaného seriálu z univerza Hvězdných válek.

mimochodom: chcem upozorniť že zvuk stránky vypnete na lavo v music, treba klikať myškou na šípku ktorá je vpravo a potom dole kliknúť na dve horné čiarky pri sebe.
Tak jsme se dočkaly, 1. trailer nové MMORPG které se odehrává 3000let před vznikem STAR WARS
 
=STAR WARS: THE OLD REPUBLIC=
=IN-GAME TRAILER


=
Porazit World of Warcraft. Cože? Inu, to je přeci skromný cíl. Cože? Jedenáct milionů předplatitelů, to budeme mít za pár dnů taky. Cože? Dost už bylo cože, avšak hlavní cíl zůstává – porazit World of Warcraft s jeho jedenácti miliony předplatitelů, kteří nedávno dostali novou dávku své drogy v podobě datadisku Wrath of the Lich King. Pro BioWare to podle všeho nepředstavuje žádný problém, protože otevřeně hlásají, že cílem je nejen vytvořit skvělé MMORPG, ale také porazit současnou jedničku na trhu. Skoro máme nutkání se jim již nyní vysmát, protože i Warhammer Online, který se dnes zdá být největším konkurentem, se naopak otevřeně prezentoval jako hra, která si za cíl nějakou porážku WoWu neklade, ale miliónek uživatelů by ji potěšil. Avšak, co když nám Kanaďané z BioWare přeci jen vytřou zrak? Potenciál zde rozhodně je.

Animované Hviezdne vojny, predstavujú vojnu klonov, ktoré tento krát dostali úplne iné rozmery...a každý  milovník Hviezdnych vojen si príde určite na svoje.

Hviezdne vojny dostávajú prvým
celovečerným animovaným filmom z dielne Lucasfilm Animation úplne novú
podobu. Galaxia je sužovaná Vojnou klonov – civilnou vojnou, ktorá
proti sebe postavila armádu Separatistov a Republiku so svojimi
ochrancami, rytiermi Jedi. V snahe získať prevahu sú Jedi Anakin
Skywalker a jeho padawanská učednica Ashoka Tano vyslaní na dôležitú
misiu s dalekosiahlymi následkami. Na misiu, ktorá ich postaví tvárou
tvár známemu kriminálnikovi Jabbovi Huttovi. K nebezpečenstvám, ktoré
na Anakina a Ashoku na Tatooine čakajú sa pridá aj záhadná Asajj
Ventress, ktorej jediným cieľom je zmariť úspech rytierov Jedi.
Medzitým Obi-Wan Kenobi a Majster Yoda stoja v čele armády, ktorá čelí
silám temnej strany...

Réžia: Dave Filoni
Scenár: Henry Gilroy, Steven Melching, Scott Murphy, Strih:
Jason Tucker, Hudba: Kevin Kiner, Hrajú: Matt Lanter, Samuel L.
Jackson, Christopher Lee, Ashley Eckstein, James Arnold Taylor, Dee
Bradley Baker


Na internetu se objevily modely několika postav z pokračování multiplayerových stříleček Star Wars: Battlefront. Můžete se tak podívat, jak moc se grafikům povedlo zachytit podobu mladého Harrisona Forda jakožto Hana Sola, kancléře Palpatina nebo maličkého Jawy.

Ačkoliv vývoj Battlefront 3 nebyl nikdy oficiálně potvrzen, nějakou dobu se o něm již spekulovalo. Hlavně v poslední době, jelikož za vývojem hry měli stát herní vývojáři ze studia Free Radical. To však ještě před Vánoci propustilo 140 svých zaměstnanců a momentálně je na prodej.

Část vývojářů pak založila studio nové, je však otázkou, jestli právě oni budou pracovat na rozdělaných projektech jako jsou TimSplitters 4 nebo Star Wars: Battlefront 3. Jediným důkazem, že se na multiplayerové akci ze světa Hvězdných válek pracoval, je tak několik těchto obrázků, které vypustil umělec Richard Smith na svých stránkách.

Podle informací, které prosákly díky internetovému obchodu Amazon.com v půlce minulého roku, byla hra Star Wars: Battlefront 3 vyvíjena pro PS2, PS3, PSP, X360, Wii a DS.
Ak ste si už všimli tak predchozí web som náhle zrušil kôli blbým reklamám blogu a zle rozvinutému designu.Pre náhle rozhodnutie som sa rozhodol web spraviť na webstránke web garden zone.Rozhodol som sa tak preto lebo z wgz mám menšie skušenosti a viem že je určite omnoho lepší než blog.cz. Ako už vidíte tak stihol som poupravovať dsgn aby som vám mohol zlepšiť rýchli odchod od blog.cz ale ak si myslíte že na blog.cz to bolo omnoho lepšie tak stačí napísať svoje názory na shoutbox ktorý pravdepodobne vidíte na pravej strane webu.Veškeré nápady k rekonštrukcií píšte mne na ICQ-453939102 (ak máte niečo proti designu).